fryMARK bydgoski

Od grudnia 2013 roku Świat Bab i Malinowy Chruśniak organizują FrymarkFRYMARK bydgoski – cykliczny jarmark produktów ekologicznych i regionalnych połączony ze sprzedażą rękodzieła.

Od stycznia 2015 roku fryMARK odbywa się w Kamienicy 12 przy ul. Poznańskiej 12 w Bydgoszczy. Wcześniej fryMARK był goszczony przez bydgoski klub Mózg.

fryMARK bydgoski jest inicjatywą ludzi, którzy chcą promować dobre produkty żywnościowe z naszego regionu i nie tylko oraz wyroby rękodzielnicze.
Jarmark jest imprezą cykliczną odbywającą się co dwa tygodnie. Znajdziecie tu świeży chleb, sery i twarogi, przetwory owocowe i warzywne, wędliny i wiele innych poszukiwanych przez smakoszy produktów. Promujemy tych, którzy w swoich produktach trzymają się tradycyjnych zasad blisko zdrowia i natury.

Koniecznie odwiedźcie nas na Facebooku gdzie znajdziecie frymarkowe aktualności i zapiszcie się do newslettera na stronie internetowej Frymarku.

MIEJSCE: Kamienica 12 ul. Poznańska 12 w Bydgoszczy (duży darmowy parking 200 m od Kamienicy 12 przy Urzędzie Miasta na ul. Grudziądzkiej)
TERMIN: niedziela co dwa tygodnie, w godzinach: 11.00-15.00
Wstęp bezpłatny!