Archiwum

Festiwal Bydgoszcz z pasją – 25 i 26 marca 2017

Świat Bab, po raz drugi, ma przyjemność współtworzyć festiwal „Bydgoszcz z pasją”. Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin. Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Tego nie można przegapić! W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.

Zdjecie w tle 2017 (więcej…)

56. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 24 listopada 2016

ZAPISY: kasia@swiatbab.pl

W ostatni czwartek listopada zapraszamy Was na kolejne spotkanie networkingowe Biznes dla Kobiet.

Cena za spotkanie: 30,75 zł brutto w tym przerwa kawowa.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu. W odpowiedzi na maila wysyłamy potwierdzenie rezerwacji oraz dane do przelewu.

(więcej…)

POLECAMY: Bliżej siebie – warsztat dla par | sobota 7 listopada

„Bliżej siebie” – warsztat dla par

Doświadczony psycholog Barłomiej Dobroczyński trafnie i z poczuciem humoru opisuje etapy miłości:
,,Zakochanie to szalona jazda chemicznym rollercoasterem z głową w dół i dożylnie przyjmowanym szampanem. A miłość to wspólne ciągnięcie sań przez dolinę Jukonu jak dwa stare eskimoskie psy. W pierwszym przypadku szarpie tobą na wszystkie strony, w drugim to ty się wysilasz. Tu pilot automatyczny, a tam ręczny, wymagający sporo uwagi i energii. Jedno wszakże nie musi wykluczać drugiego.(więcej…)

POLECAMY: Kurs Mindfulness | start 24 października 2015

8 tygodniowy kurs Mindfulness w Bydgoszczy!

Mindfulness – czyli uważność – jest sztuką doświadczania każdej chwili w świadomy, nieosądzający sposób. Pierwszymi praktykującymi Mindfulness były osoby narażone na stres, ze skłonnością do uzależnień, chore na depresję. Teraz, coraz częściej sięgają po nią ludzie, którzy chcą po prostu „zwolnić obroty”, „zatrzymać się”, przeżywać życie w pełni. Praktyka uważności jest neutralna światopoglądowo, nie koliduje z naszymi przekonaniami, w tym religijnymi.

(więcej…)

33. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 28 sierpnia 2014

Fundusze strukturalne! Nowa perspektywa! Od czego zacząć? czyli Paweł Biały opowie o Funduszach Unijnych dla tych Pań, które chciałyby, a jeszcze nie skorzystały.

eur-sakiewka

Paweł Biały – Koordynator ds. projektów UE, Absolwent politologii, na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz ekonomii w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Menedżer i kierownik projektów współfinasowanych ze środków funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz mikroprzedsiębiorca. Od lat związany z trzecim sektorem pracując w organizacjach pozarządowych oraz realizując się jako trener NGO. (więcej…)

« Starsze wpisy