Biznes dla Kobiet

BiznesDlaKobiet

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.

Propozycję uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy / produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

ORGANIZATORZY: Katarzyna Fik (organizacja eventów i wydarzeń dla firm i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl), Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),

TERMIN: ostatni czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: Agencja Marketingowa M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19/2 Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
OPŁATA: 25 zł netto /30,50 zł brutto od osoby (w tym catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia facebookowej strony Biznesu dla Kobiet gdzie znajdziesz terminy i tematy spotkań oraz aktualności..

ŚB&M4-poziom