56. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 24 listopada 2016

ZAPISY: kasia@swiatbab.pl

W ostatni czwartek listopada zapraszamy Was na kolejne spotkanie networkingowe Biznes dla Kobiet.

Cena za spotkanie: 30,75 zł brutto w tym przerwa kawowa.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu. W odpowiedzi na maila wysyłamy potwierdzenie rezerwacji oraz dane do przelewu.

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez SwiatBab.pl | Bydgoszcz | Swiat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Agencja Marketingowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),
Katarzyna Fik (organizacja eventów i wydarzeń dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl),
TERMIN: 24 listopada 2016 – czwartek, godz. 17.30
ILOŚĆ MIEJSC ograniczona, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
OPŁATA: 30,75 zł brutto od osoby, zapewniamy przerwę kawową i bufet.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.