33. spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 28 sierpnia 2014

Fundusze strukturalne! Nowa perspektywa! Od czego zacząć? czyli Paweł Biały opowie o Funduszach Unijnych dla tych Pań, które chciałyby, a jeszcze nie skorzystały.

eur-sakiewka

Paweł Biały – Koordynator ds. projektów UE, Absolwent politologii, na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz ekonomii w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Menedżer i kierownik projektów współfinasowanych ze środków funduszy strukturalnych Unii Europejskiej oraz mikroprzedsiębiorca. Od lat związany z trzecim sektorem pracując w organizacjach pozarządowych oraz realizując się jako trener NGO.W swojej działalności zawodowej zorientowany jest na działania metodologią projektową, gdyż tylko takie zorientowanie na cel i rezultat, daje wg niego możliwość optymalizacji zarówno efektów jak i własnego zaangażowania. W wolnych chwilach poświęca się żeglarstwu, szczególnie w morskim wydaniu. Kluczowe wartości, które wyznaje to miłość, przyjaźń i przygoda, a jego dewiza brzmi: „nuda dusi, a świat kusi”. Uważa, że nie ma nic gorszego od dnia bez pomysłu

Cale Spotkanie Biznes dla Kobiet trwa około 2,5 h – jest przepełnione pozytywną energią i Kobiecą atmosferą. Koniecznie zabierz ze sobą wizytówki /ulotki /materiały promocyjne dla pozostałych uczestniczek.
Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie – w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane 30-minutowym szkoleniem z zakresu Rozwoju kompetencji. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie się, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy kuluarowe :)

ORGANIZATORZY: Katarzyna Fik (i wydarzeń Organizacja eventów dla firmy i osób prywatnych – www.SwiatBab.pl), Joanna Czerska-Thomas (Agencja Reklamowa M4Bizz, www.m4bizz.pl),
TERMIN: 28 sierpnia, OSTATNI czwartek miesiąca, godz. 17.30
MIEJSCE: Agencja Reklamowa M4Bizz, ul. Piotrowskiego 19/2 Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 25, wymagana rezerwacja mailem na adres: kasia@swiatbab.pl
oplata: 25 zł od osoby (catering podczas spotkania)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych na adres: kasia@swiatbab.pl oraz uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu.